19 . 05 . 2019
TESTARE SI CONSEMNARE DE PRETURI Nr.10.562/25.09.2018
Marţi, 25 Septembrie 2018 16:51
   Subsemnata Stan Simona, inspector principal  – Compartiment Achizitii Publice din cadrul UAT MUNICIPIUL FETESTI, in baza referatului de necesitate nr. 9.498/29.08.2018 am procedat la testarea si consemnarea de preturi de piaţa, in vederea achizitionarii de servicii de intretinere si reparare a perifericelor informatice, necesare pentru buna desfasurare a activitatii din cadrul UAT Municipiul Fetesti.
COD CPV : 50323000-5 – „Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice”
   S-a publicat pe site-ul oficial al Primariei mun. Fetesti anuntul nr. 10.322/19.09.2018 privind achizitionarea serviciilor aratate, cu termen de depunere a ofertelor data de 24.09.2018, orele 16.00.  Valoare estimata : 62.160 lei. Criteriu de atribuire : pretul cel mai scazut.
   S-a primit  in termen o singura oferta, după cum urmează:

Nr.

crt.

Denumire servicii

Cantitate

SC JMC PRODUCTION SRL

Fetesti, str. Grivitei, nr. 42, jud. Ialomita

1.

Servicii de intretinere si reparare a perifericelor informatice

1.

60.000 lei

1.Servicii de intretinere si reparare a perifericelor informatice    1.    60.000 lei

Preturile de mai sus nu includ TVA.
Oferte depuse dupa termenul de depunere a ofertelor : SC KROMIL SE  SRL, e-mail : Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza
Avand in vedere cele aratate mai sus,  achizitionarea de servicii de intretinere si reparare a perifericelor informatice , necesare pentru buna desfasurare a activitatii din cadrul UAT Municipiul Fetesti se va realiza de la SC JMC PRODUCTION SRL.
 Data: 25.09.2018

DIRECTOR DIRECTIA TEHNICA,