Home Directia Juridica si Administratie Publica Locala
25 . 06 . 2018
Anunt "Registrul Local al Spatiilor Verzi - Municipiul Fetești"
Joi, 08 Martie 2018 20:54
ANUNŢ
privind etapa de informare şi participare a cetăţenilor şi a asociaţiilor legal constituite la procesul de
elaborarea şi luare a deciziilor pentru proiectul
"Registrul Local al Spatiilor Verzi - Municipiul Fetești"

în temeiul Legii nr. 52/2003 privind transparenţa decizională în administraţia publică, cu modificări şi completări ulterioare, Primăria Municipiului Fetești anunţă publicul interesat începerea consultării publice cu privire la elaborarea documentaţiei strategice:

" Registrul Local al Spatiilor Verzi - Municipiul Fetești "

în vederea consultării, persoanele interesate pot accesa documentaţia pe pagina de internet a Primăriei Municipiului Fetești - http://www.primariafetesti.ro. Propuneri, sugestii şi opinii cu valoare de recomandare pe marginea documentului elaborat se primesc în scris, în termen de 12 (doisprezece) zile calendaristice de la data postării anunţului, la registratura Primăriei Municipiului Fetești, de luni până joi, între orele 08.00-16.30 si vineri între orele 08.00-14.00, persoană de contact Daniela JUGĂNARU, tel. 0243.364.410.

Direcția Strategie, Investiții,
Pregătire și Implementare Proiecte