Home Cariere S.C. DRUMURI MUNICIPALE S.R.L . - A N U N T NR. 338 DIN 27.07.2018

A  N  U  N  T
DE RECRUTARE MUNCITORI IN CONSTRUCTII
NR. 338 DIN 27.07.2018

Societatea Drumuri Municipale Fetesti, str.Calarasi nr.547A.judet Ialomita,organizeaza selectie de dosare in vederea ocuparii 3 locuri vacante de MUNCITORI IN CONSTRUCTII - de preferinta cu calificare:sudor,zidar,instalator apa-canal, pe perioadă determinată.
   Perioada de depunere a dosarelor in vederea selectie se va face in perioada 27.07.2018-08.08.2018 .- la sediul societatii - biroul R.U.
   Proba interviului se va desfasura in data de -09.08.2018, ora 10.00 urmand ca procesul-verbal cu rezultatul  final  al  selectie  si interviului sa fie afisat in aceiasi zi, la ora 15.00  la sediul societatii Drumuri Municipale SRL Fetesti,   str.Calarasi nr.547A.
   Contestatiile rezultatelor finale se vor primii pana in data de 10.08.2018  pana la ora 10.00 , rezultatul contestatiilor , ora 15.00, aceiasi zi .
   Dosarul de participare la selectie, in vederea sustinerii unui interviu , trebuie sa cuprinda urmatoarele documente:
1.Cerere de solicitare ocupare post vacant,
2. Copie act identitate,
3.Acte de calificare sau ultimul act de studii in original si copie,
4.Carnetul de munca sau dupa caz , adeverinta care sa ateste vechimea in munca, in meserie sau specializare, original si copie.
5.Cazier juridic,
6.Recomandare de la ultimul loc de munca , cu adresa ,nr.telefon si persoana de contact care sa poata sa confirme recomandarea.
7.Adeverinta medicala in format standard care sa ateste capacitatea deplina de executare a muncii .
 8. Sa nu fi avut condamnari penale pentru care nu a intervenit reabilitarea sau alte cazuri speciale.
   Dosarele se vor depune la sediul S.C.Drumuri Municipale SRL Fetesti-str.Calarasi nr.547A – birou resurse umane.

DIRECTOR,
VARGA STEFAN MARIUS