Home Cariere S.C. DRUMURI MUNICIPALE S.R.L . - A N U N T NR. 364 DIN 13.08.2018
Luni, 13 August 2018 21:40

A  N  U  N  T  DE RECRUTARE MUNCITORI IN CONSTRUCTII
NR. 364  DIN 13.08.2018

Societatea Drumuri Municipale Fetesti, str.Calarasi nr.547A, judet Ialomita, organizeaza selectie de dosare in vederea ocuparii 1 loc  vacant de MUNCITOR IN CONSTRUCTII - de preferinta cu calificare: sudor, zidar, instalator apa-canal, pe perioadă determinată.
   Perioada de depunere a dosarelor in vederea selectie se va face in perioada 13- 20.08.2018  la sediul societatii - biroul Resurse Umane.
   Proba interviului se va desfasura in data de 21.08.2018, ora 10.00 urmand ca procesul-verbal cu rezultatul  final  al  selectie  si interviului sa fie afisat in aceiasi zi, la ora 15.00  la sediul societatii Drumuri Municipale SRL Fetesti,   str.Calarasi nr.547A.
   Contestatiile rezultatelor finale se vor primii  in  aceiasi zi .
   Dosarul de participare la selectie, in vederea sustinerii unui interviu , trebuie sa cuprinda urmatoarele documente:
1.Cerere de solicitare ocupare post vacant,
2. Copie act identitate,
3.Acte de calificare sau ultimul act de studii in original si copie,
4.Carnetul de munca sau dupa caz , adeverinta care sa ateste vechimea in munca, in meserie sau specializare, original si copie.
5.Cazier juridic,
6.Recomandare de la ultimul loc de munca , cu adresa ,nr.telefon si persoana de contact care sa poata sa confirme recomandarea.
7.Adeverinta medicala in format standard care sa ateste capacitatea deplina de executare a muncii .
 8. Sa nu fi avut condamnari penale pentru care nu a intervenit reabilitarea sau alte cazuri speciale.
   Dosarele se vor depune la sediul S.C.Drumuri Municipale SRL Fetesti-str.Calarasi nr.547A – birou resurse umane.

DIRECTOR,
VARGA STEFAN MARIUS