Home Documentatii de Atribuire Achizitii Publice
24 . 11 . 2017
Documentatii de Atribuire Achizitii Publice

Plansa H 0 pentru achizitia de lucrari "Reabilitarea retelei de alimentare cu apa a cartierului Fetesti Gara, Etapa I (format .pdf - pentru vizualizare este necesar sa aveti instalat in calculatorul dumneavoastra Adobe Reader)

Documentatie de atribuire : Scrierea strategiei de dezvoltare locala a municipiului Fetesti - Fisa de date a achizitiei Fetesti Strategie II (format .doc)

Achizitii de lucrari efectuate de Primaria Municipiului Fetesti in perioada aprilie - mai 2011, postate pe SEAP:
        1. Hala Piata Agroalimentara Fetesti; data depunerii documentatiei de eligibilitate si ofertele 11.05.2011
        2. Noi capacitati de producerea e energiei regenerabile pentru scoala 1 si Spital; data depunerii documentatiei de eligibilitate si ofertele 16.05.2011

Ultima actualizare ( Miercuri, 04 Mai 2011 21:07 )