Home Achizitii Anunt Nr. 8.963/04.09.2019
21 . 09 . 2019
Anunt Nr. 8.963/04.09.2019
Joi, 05 Septembrie 2019 07:11
   UAT Municipiul Fetesti informeaza operatorii economici interesati ca, in data de 04.09.2019 a fost postat in SEAP anuntul publicitar cu nr. ADV1100840, avand ca obiect achizitia de lucrari de constructii si instalatii pentru obiectivul de investitii „Construire acoperis Piata agroalimentara – zona tarabe”, finantat  cu spijinul financiar al Programului Judetean de Dezvoltare Locala Ialomita.
   Documentatia de atribuire este disponibila in SEAP, sectiunea de publicitate.
   Eventualele solicitari de clarificari la documentatia de atribuire vor fi adresate pe adresa de e-mail : Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza , urmand ca raspunsul autoritatii contractante la solicitarile de clarificari sa fie postat pe site-ul propriu, www.primariafetesti.ro.

Primar,
Sorin GAFITOI