05 . 07 . 2020
Anunt privind delegarea serviciului de iluminat public in Mun. Fetesti, jud. Ialomita
Marţi, 21 Ianuarie 2020 22:24

In temeiul Legii nr. 53/2003 privind transparenta decizionala in administratia publica, cu modificari si completari ulterioare, Primaria Municipiului Fetesti anunta publicul interesat de inceperea consultarii publice cu privire la elaborarea documentatiei strategice.

STRATEGIA DE DEZVOLTARE  A SERVICIULUI DE ILUMINAT DIN MUNICIPIUL FETESTI (.docx)

In vederea consultarii, persoanele interesate pot accesa documentatia pe pagina de interenet a Primariei Municipiului Fetesti http://www.primariafetesti.ro.
   Propuneri, sugestii si opinii cu valoare de recomandare pe marginea documentului elaborat se primesc in scris, in termen de 30 (treizeci) zile calendaristice de la data postarii anuntului. Se vor primi la registratura Primariei Municipiului Fetesti, de luni pana joi intre orele 08.00 -16.30 si vineri intre orele 08.00 - 14.00.
   Persoana contact: Marilena SOARE, tel. 0243.364.410 int 231.

Intocmit,
Comp. Monitorizare Servicii Publice